כל הקטגוריות

חֲדָשׁוֹת

בית> חֲדָשׁוֹת

חדשות טובות, Jingjing Pharmaceutical הוסיפה זנים חדשים והשיגה בהצלחה ייצור המוני!

זמן: 2023-02-24 צפיות: 117

מפעל ג'ינג'ינג ביולי מלא בפרחים ופרחים, ואנשי הג'ינג'ינג ביולי נלהבים. צוות סדנת 103 עובדים קשה בפס הייצור בהתלהבות ובמורל גבוה, מאוחדים להתגבר על קשיים, וללא חרטה, כותבים פרק חדש של ג'ינג'ינג עם נעורים וזיעה.

ב-23 ביוני 2022 קיבלה בית המלאכה 103 את משימת הייצור של ייצור זנים חדשים, וכל הצוות התאסף מיד והתחיל לתקוף את המטרה.

הייצור הראשוני של זנים חדשים הוא ללא ספק אתגר אדיר. עם זאת, כל העובדים לא מפחדים. הם כמו צבא מאומן היטב, ומיד נכנסים לייצור המתוח והמסודר בפיקוד. זו גם הזדמנות לצמיחה ולהתקדמות. כפי שאמר הטכנאי של סדנה 103, "מה שלא יכול להרוג אותי רק יחזק אותי. כל בעיה שניתן לפתור היא צעד עבורנו להשתפר, וכל בעיה תהפוך אותנו ואת המוצרים שלנו לחזקים יותר". עם השאיפה והדחף הזה, סדנה 103 פתחה רשמית את ההקדמה לייצור מוצרים חדשים.

אם עובד רוצה לעשות עבודה טובה, עליו לעשות תחילה שימוש בכלים שלו. מנהל הסדנה ביצע הקצאה ראשונית של כוח אדם לפי תהליך הייצור של הזן החדש; בשלב מאוחר יותר של ההפקה משכללים את היעדים הספציפיים של כל פוסט וצוות בהתאם ליעדי התפוקה, ההפקה מכומתת והעובדים שהשלימו את היעדים זוכים לשבחים ומתוגמלים, המגייסים את התלהבות העובדים במלואם ב. הפקה ולאפשר לכל החברים להשתתף בגל ההפקה בגישה קרבית מלאה.

במהלך היום סדנה 103 הייתה "בלהבות מלחמה", ותחת הלילה עוד הייתה סדנה 103 מוארת. העובדים שנצמדים לפס הייצור, הם לא מתחרטים ומזיעים על הפוסטים שלהם, והם לא מתחרטים. בהתמדה ובמסירות שלהם, הם מגנים על הייצור ועל ג'ינג'ינג.

עד סוף יולי, סדנת 103 השלימה בהצלחה את תפוקת היעד של 200 טון לחודש, וגם השיגה בהצלחה ייצור אצווה ראשון של זנים חדשים. מאחורי ההצלחה עומדים 31 ימים ולילות של התמדה ומאבק; פירוש האחדות והאחריות של אנשי ג'ינג'ינג; זה גם מראה את היצירה והחקירה של Jingjing.

ההישגים הבולטים זוכים להישגים קשים. אנו מוקירים כבוד לכל עובד ג'ינג'ינג שנצמד לפס הייצור, וכן מוקירים כבוד לבני המשפחה שתרמו את הזיעה והתבונה שלהם לפיתוח סדנה 103. בואו נתאחד וניצור הישגים חדשים.

קודם: תעשיית התרופות Jingjing מחזיקה יחידה מרכזית של שיתוף פעולה עם האקדמאים של מחוז הביי!

Post מא טנג וליו ליפינג נבחרו כמומחים מצוינים בניהול מחוז!

ONLINE