כל הקטגוריות

חֲדָשׁוֹת

בית> חֲדָשׁוֹת

האם יצרני חומצות אמינו בעלי שם עולמי

זמן: 2023-02-24 צפיות: 128

ארגינין, נתרן קרבונט נטול מים עשוי להיכנס לשוק האמריקאי כתוסף תזונה; ארגינין סטרילי זמין מסחרית ביפן ובארנקס; D - סידן פנטותנט משווק לחברת adm, חברה בולטת לעיבוד מזון וסחורות בארה"ב, בעזרת חתן פרס נובל ברפואה פיזיולוגית, ד"ר פרד מוראד, ג'ינג קאנג וואנג, וה-Super Brain של הצוות שלו, לקחה החברה המובילה בארץ בטכנולוגיית ייצור ארגינין סטרילית ומחויבת לייצר את הסדרה המיוחדת ביותר בעולם של חומצות אמינו וויטמינים, כשהכישרון הגבוה מאפשר לנו להגיע להישגים". בן שו לי, יו"ר מחוז נינג'ין Arginine Pharmaceutical Co., Ltd.

图片1_副本

תרופות ספרמטין, הממוקמות בפארק התעשייתי דה קאו ג'ואנג במחוז נינג'ין, היא כיום תעשיית התרופות המובילה בתעשייה, ויוצרת סדרה של חומרים תרופות סטריליים עם טכנולוגיית התגבשות אספטית כליבה וסדרה של חומצות אמינו ונגזרותיהן עם ביולוגיות. טכנולוגיית אנזים קטליטית בתור הליבה, אשר שווקו על תליית שלושת הצלחות החדשה.

בהתחלה, מוגבלת על ידי רמת תהליך ההתגבשות, חברות יכלו לייצר רק שני מוצרי ארגינין, וערך התפוקה השנתי היה פחות מ-50 מיליון יואן. באותה תקופה, ארגינין שנדרש בארץ היה תלוי בעיקר ביבוא. "כדי לשבור את המונופול הבינלאומי, חיוני להגדיל את ההשקעה במו"פ מדע וטכנולוגיה, לחפש ולשתף פעולה עם כישרונות מתקדמים בתעשייה", אמר בן ווטר לי.

הם היו תחילה ג'ינג קאנג וואנג, חבר באקדמיה הסינית להנדסה, שחיפשה במשותף קשיים טכניים כמו בידוד והתגבשות מיצוי כדי למלא את הפער הלאומי בייצור חומרי תרופה סטריליים. ההתפתחות המהירה של תרופות ספרמטין משכה גם הרבה כשרונות לאסוף, ובשנת 2016, נשכר ד"ר MULARD, חתן פרס נובל לרפואה פיזיולוגית, לשמש כיועץ המדעי הראשי של תרופות spermatine, מה שהניח את הבסיס לבניית הבסיס של תעשיית התרופות המובילה והשינוי של תוצאות טכנולוגיות בביו-רפואה.

טכנולוגיה היא פרודוקטיביות ראשונה. על מנת להבטיח את התקדמות רמת המדע והטכנולוגיה של החברה ואת קיימות הפיתוח העתידי, בן הוי לי, שסיים את לימודיו באוניברסיטת טיאנג'ין וגדל ל-North China Pharmaceuticals, הוביל גם את הצוות הטכנולוגי דרך מחקר טכני לילה ויום, והשיג פטנט 54, 7 מוצרים חדשים זיהוי טכנולוגיה חדשה, 5 מספרי רישום תרופות מגוונים, ברציפות באמצעות סדרה של אישורים ממפעלי טכנולוגיה עילית, מעבדה לאומית להנדסה משותפת, וכן הלאה.

נכון לעכשיו, ערך התפוקה התעשייתית הגולמית השנתית של החברה הוא כמעט 400 מיליון יואן, ומוצריה נמכרים בחו"ל ובחו"ל. "בעתיד, בהתבסס על היתרונות של טכנולוגיית התגבשות חומרי תרופה אספטית וטכנולוגיית קטליזה של אנזימים ביולוגיים, תעשיית התרופות spermatine תממש את ההרחבה האסטרטגית של חומצות אמינו מקוריות ממגוון קטן למגוון גדול, תאיץ את תהליך תיעוש המוצר החדש ותשפר באופן מתמיד היתרון המוביל של החברה בענף הבריאות הגדול של הביו-רפואה", אמר בן שו לי.

קודם: L-Serine, חומצת אמינו הקשורה קשר הדוק לאיכות השינה

Post תעשיית התרופות Jingjing מחזיקה יחידה מרכזית של שיתוף פעולה עם האקדמאים של מחוז הביי!

ONLINE