כל הקטגוריות

חֲדָשׁוֹת

בית> חֲדָשׁוֹת

תעשיית התרופות Jingjing מחזיקה יחידה מרכזית של שיתוף פעולה עם האקדמאים של מחוז הביי!

זמן: 2023-02-24 צפיות: 120

לאחרונה, המחלקה המחוזית למדע וטכנולוגיה של הביי פרסמה את רשימת יחידות שיתוף הפעולה המרכזיות של אקדמאים במחוז הביי בשנת 2022, ותעשיית התרופות spermatine דורגה בראש עם יכולת טכנית מקצועית.

יצוין כי רשימה זו היא מחוז הביי לחיזוק נוסף וקידום הצגת המודיעין של אקדמאים רחבי המחוז, ובסך הכל 34 מפעלים ברחבי המחוז דורגו כיחידת המפתח לשיתוף פעולה בין אקדמאים במחוז הביי באמצעות לולאת הפניות , סקירת מומחים ותקשורת. תעשיית התרופות Jing עברה בצורה חלקה ביקורת ותקשורת מומחים ודורגה כיחידת המפתח לשיתוף פעולה בין האקדמאים של מחוז הביי.

יחידת המפתח לשיתוף פעולה של אקדמאים היא בניית יחידות עסקיות מסוג ETO או ארגונים חברתיים שהוקמו על ידי המחלקה המחוזית למדע וטכנולוגיה, שיכולים לעבוד עם אקדמאים וצוותיהם כדי לבצע שיתוף פעולה מדעי וטכנולוגי, לקדם את היכולת של חדשנות עצמאית , ולממש את פלטפורמת החדשנות החדשה בפיתוח משותף של שני צדדים.

תעשיית התרופות Spermatjing תמיד מתעקשת לפרוש ולשתף פעולה במחקר עם אנשי מקצוע, ומומחי ETO מקדמים ללא הרף את ההתקדמות הטכנולוגית והפיתוח המדעי והטכנולוגי. בעתיד, תעשיית התרופות semijing תפתח שיתוף פעולה עמוק עם אקדמאים וצוותיהם על בסיס בסיס זה, תשפר ללא הרף את רמת הטכנולוגיה ואת חוזק המדע והטכנולוגיה, תאיץ את קידום יכולת החדשנות ויכולת המו"פ של המוצרים ותתרום הכוח הגדול ביותר לתעשיית התרופות הלאומית.

קודם: האם יצרני חומצות אמינו בעלי שם עולמי

Post חדשות טובות, Jingjing Pharmaceutical הוסיפה זנים חדשים והשיגה בהצלחה ייצור המוני!

ONLINE