כל הקטגוריות

פרופיל החברה

בית> אודות > פרופיל החברה

Jingjing Pharmaceutical Co., Ltd. הוקמה באוקטובר 2007, ומשתרעת על שטח של 310 mu, עם הון רשום של 257.28 מיליון יואן ויותר מ-700 עובדים. זהו מפעל היי-טק לאומי ומיזם לאומי להדגמת חדשנות טכנולוגית המתמחה במחקר, פיתוח, ייצור ומכירה של ממשקי API סטריליים, חומצות אמינו ומחזקים תזונת ויטמינים.

בדצמבר 2015, היא נרשמה בהצלחה בשוק ניירות הערך של New Third Board עם קוד האבטחה 835033. מאז רישומו היא זכתה לתשומת לב והכרה מכל ההיבטים בשוק ההון, הציגה מספר עושי שוק ומוסדות השקעה אסטרטגיים. , ונכנס לשכבת החדשנות באצווה הראשונה. לאחר הרישום, החברה הטמיעה שלוש הצעות נוספות ממוקדות, במימון כולל של 240 מיליון יואן, שהושקעו בעיקר במחקר ופיתוח טכנולוגיות ליבה, הרחבת שרשרת תעשיית המוצרים העיקרית, חדשנות טכנולוגית פרויקט ומילוי הון חוזר, ויצרו מספר חסמי ליבה טכניים, וביסוס בהדרגה את מעמדה המוביל של החברה בתעשיות המחולקות.

לאחר שנים של התמודדות עם בעיות מפתח, הצוות הטכני של החברה השיג 67 פטנטים, כולל 39 פטנטים המצאה. הוא עבר ברציפות שורה של הסמכות כגון מפעלי היי-טק, מעבדות הנדסה משותפות לאומיות ומקומיות, מרכזי טכנולוגיה של מפעלים מחוזיים ומעבדות הנדסה מחוזיות. היא הקימה תחנות עבודה של אקדמאים, ודורגה כ"מפעל הדגמת חדשנות טכנולוגית של הביי", "מפעלים טכנולוגיים קטנים ובינוניים" והקבוצה הראשונה של "מפעלי הדגמה מיוחדים, מעודנים וחדשים" במחוז הביי. זכתה ברציפות בתואר "100 מפעלי הדגמת החדשנות המובילים של סין", "יחידת הרפורמות והחדשנות של סין", ונכללה במניות מודל המדדים של המועצה השלישית "אינדקס החדשנות" ו"המועצה השלישית לרפואה".

1
2
3

טכנולוגיות ומוצרי ליבה

במהלך השנים, באמצעות חדשנות טכנולוגית מתמשכת, החברה יצרה שתי קטגוריות עיקריות של מוצרים: 1) מוצרי API סטריליים עם טכנולוגיית התגבשות כיתרון הליבה. באמצעות הפלטפורמה הטכנולוגית "Academician Workstation", החברה שלנו ביצעה פריצות דרך טכנולוגיות ברציפות בטכנולוגיית התגבשות API סטרילית, ויצרה יתרון תחרותי בתעשיית התרופות בבית ומחוצה לה, נכון לעכשיו, מוצרי ה-API הסטריליים של החברה שלנו (ארגינין, נתרן קרבונט) נטול מים, ו-L-Alanyl-L-Glutamine) יכולים לענות על הצרכים המיוחדים השונים של לקוחות שונים בהזרקת אבקה סטרילית, השיגו שירותים מותאמים אישית ללקוחות, הגיעו לרמה המובילה המקומית והיה להם נתח שוק גבוה; 2) מוצרי סדרת חומצות אמינו וויטמין עם טכנולוגיית קטליזה של אנזים ביולוגי כיתרון הליבה. טכנולוגיית קטליזה של אנזים ביולוגי רשומה בשבע הטכנולוגיות התעשייתיות המתפתחות הנתמכות ומפותחות על ידי תוכנית החומש ה-13 של ממשלת סין. החברה שלנו מתמקדת בשימוש בפלטפורמת המחקר והפיתוח שהוקמה במשותף עם מוסדות מחקר ופיתוח אנזימים ביולוגיים ידועים בינלאומיים, אנחנו הראשונים בסין לממש את התיעוש של הייצור של נגזרות מסדרת חומצות אמינו וויטמינים באמצעות קטליזה של אנזים ביולוגי. טכנולוגיה, עם סיכויי שוק רחבים, יש לה יתרונות תחרותיים מאוד.

5
4
6

תכנון פיתוח

בעתיד, החברה תסתמך על היתרונות של טכנולוגיית התגבשות API סטרילית וטכנולוגיית קטליזה של אנזימים ביולוגיים, תאגף את חוכמת הצוות, תאסוף משאבים מכל הצדדים ותתמקד ביעדים האסטרטגיים העתידיים. ראשית, החברה תסתמך על טכנולוגיית ליבה כדי להשיג את הרחבת המגוון הקטן המקורי של חומצות אמינו לאסטרטגיית מגוון גדול, להאיץ את תהליך התיעוש של מוצרים חדשים, ולהמשיך לשפר את היתרון המוביל של החברה בתעשיית מגזר הבריאות הביו-רפואית; שנית, האץ את תהליך הרישום של הבורסה לניירות ערך בבייג'ינג, ועזור לארגונים להשיג פיתוח באיכות גבוהה בקפיצת מדרגה בזכות יתרונות בשוק ההון.

ONLINE